Tym razem Wrocław

Tym razem Wrocław

Krótka wizyta w rodzinnych stronach. We Wrocławiu spędziłem większość mojego życia, więc zawsze z chęcią tu wracam. Nie dodaję już zdjęć rynku, bo ile go można fotografować. Tym razem chciałem zobaczyć Wrocław z trochę innej perspektywy. Byliśmy na Skytower, a następnie weszliśmy na most pokutnic znajdujący się na kładce łączącej wieże kościoła św. Marii Magdaleny. Inna ciekawa nazwa tego mostu to most czarownic.

To miasto ma dla mnie wiele wspomnień i wiele miejsc, które są dla mnie szczególnie ważne. Zawsze cieszę się, kiedy mogę tu wrócić i odwiedzić moich bliskich i znajomych.

We Wrocławiu jest wiele pięknych miejsc do zobaczenia, takich jak Rynek, Hala Stulecia, Ostrów Tumski i mosty graniczne. Każde z tych miejsc ma swoją unikalną historię i architekturę, co sprawia, że miasto jest bardzo interesujące i warto je odwiedzić.

Poza tym, we Wrocławiu jest wiele festiwali i imprez, które są doskonałą okazją do zobaczenia miasta w pełnej krasie i poznania jego kultury. To miasto jest pełne życia i energii, co sprawia, że zawsze jest tu coś ciekawego do zobaczenia i zrobienia.

Wrocław

Wrocław
Wrocław
Wrocław
Wrocław

Wrocław
Jest to miasto ,w którym się urodziłem ,mieszkałem i pracowałem. Obecnie jestem tam od czasu do czasu ,ale cały czas mam do niego sentyment. Dodaję trochę zdjęć wrocławskiego rynku jako ,że to jeden z ładniejszych rynków jakie widziałem. Wiadomo ,że większość miast rynki ma zadbane ,ale wystarczy we…
Poprzednia wizyta we Wrocławiu.

DG

Blog fotograficzny ze zdjęciami mojego autorstwa. Zdjęcia zamków Szkocji, krajobrazy, Szkocja, Chorwacja, Polska. Na stronie również trochę mojej muzyki elektronicznej.

You might also like