Blog Fotograficzny.Zamki szkocji,przyroda i krajobrazy.

Fotografia od dawna była moim hobby. Początkowo miałem aparaty Smieny ,następnie już Zenita. Generalnie to moje sesje wyglądały tak ,że szedłem z psem na spacer i fotografowałem to co zwróciło moją uwagę. Nigdy jakoś nie robiłem tego „zawodowo” a tylko dla zabicia własnego czasu i zajmowania się czymś.Póżniej fotografowałem aparatem Minolta 500 si i Nikonem F65 i to były moje ostatnie aparaty analogowe. Następnie nastała era aparatów cyfrowych to człowiek musiał się dostosować do nowoczesności. Miałem po drodze  Fuji 5000 ,ale  tylko chwilowo bo nie miałem lepszej opcji na daną chwilę. Póżniej już zostałem przy marce Nikon do dnia dzisiejszego.

Pierwszy Nikon D50 a później już zmieniłem na Nikon D300s. Dosyć długo miałem ten aparat ,ale gdy weszła nowość jak „pełna klatka” więc trzeba było się oczywiście przestawić. Teraz fotografuję aparatem Nikon D610. Większość zdjęć na blogu robione jest aparatem Nikon. Jednak część też telefonem komórkowym. Właściwie telefonem tego nazwać już nie można więc może bardziej prawidłowa nazwa to aparatem kieszonkowym.

Obecnie zdjęcia na stronie są to głównie szkockie krajobrazy.Oczywiście jest trochę zdjęć z Polski i zdjęcia z Chorwacji.

Jako ,że na chwilę obecną Szkocja jest moim domem to postanowiłem zwiedzić jak największą ilość szkockich zamków. Zamki Szkocji to chyba najbardziej rozpoznawalna tematyka jeśli chodzi o Szkocję. No może potwór z loch ness też jest tu bardzo istotny.

W dziale Muzyka można posłuchać kilka nagrań jakie, nagrywam w wolnych chwilach.Połączenie muzyki elektronicznej i filmowej.