Fontanna pod zamkiem.

Fontanna pod zamkiem.

Rzadko się zdarzają mrozy w Edynburgu, a jak już się zdarzają, to bywają efektywne momenty. Zamarznięta fontanna pod zamkiem w Edynburgu to raczej rzadki widok. Po pierwsze to zawsze na zimę jest wyłączana i wody nie ma a po drugie, to wyżej wspomniane mrozy lekko przyczyniły się do jej niespotykanego wyglądu.

Fontanna pod Zamkiem w Edynburgu to jedna z najbardziej charakterystycznych atrakcji tego miasta. Znajduje się w samym sercu Edynburga i jest otoczona pięknymi budynkami i historią.

Fontanna jest popularnym miejscem spotkań i turystycznym centrum miasta, a także doskonałym punktem widokowym na zamek, który dominuje nad miastem. Wieczorem fontanna jest podświetlana i tworzy imponujący widok dla odwiedzających.

W pobliżu fontanny znajduje się wiele restauracji, kawiarni i sklepów, dzięki czemu jest to świetne miejsce na relaks i konsumpcję. W okolicach fontanny organizowane są również liczne imprezy i wydarzenia, takie jak koncerty i pokazy.

Warto odwiedzić Fontannę pod Zamkiem, aby poczuć prawdziwy klimat Edynburga i poznać jego historię i kulturę. To miejsce jest także doskonałym punktem wyjścia do zwiedzania reszty miasta i jego okolic.


Fontanna pod zamkiem w Edynburgu.
Fontanna pod zamkiem w Edynburgu.

DG

Blog fotograficzny ze zdjęciami mojego autorstwa. Zdjęcia zamków Szkocji, krajobrazy, Szkocja, Chorwacja, Polska. Na stronie również trochę mojej muzyki elektronicznej.

You might also like