Fontanna pod zamkiem.

Fontanna pod zamkiem.

Rzadko się zdarzają mrozy w Edynburgu, a jak już się zdarzają, to bywają efektywne momenty. Zamarznięta fontanna pod zamkiem w Edynburgu to raczej rzadki widok. Po pierwsze to zawsze na zimę jest wyłączana i wody nie ma a po drugie, to wyżej wspomniane mrozy lekko przyczyniły się do jej niespotykanego wyglądu.

Fontanna pod Zamkiem w Edynburgu to jedna z najbardziej charakterystycznych atrakcji tego miasta. Znajduje się w samym sercu Edynburga i jest otoczona pięknymi budynkami i historią.

Fontanna jest popularnym miejscem spotkań i turystycznym centrum miasta, a także doskonałym punktem widokowym na zamek, który dominuje nad miastem. Wieczorem fontanna jest podświetlana i tworzy imponujący widok dla odwiedzających.

W pobliżu fontanny znajduje się wiele restauracji, kawiarni i sklepów, dzięki czemu jest to świetne miejsce na relaks i konsumpcję. W okolicach fontanny organizowane są również liczne imprezy i wydarzenia, takie jak koncerty i pokazy.

Warto odwiedzić Fontannę pod Zamkiem, aby poczuć prawdziwy klimat Edynburga i poznać jego historię i kulturę. To miejsce jest także doskonałym punktem wyjścia do zwiedzania reszty miasta i jego okolic.

Fontanna pod zamkiem
Fontanna pod zamkiem
Fontanna
Fontanna pod zamkiem w Edynburgu, znana również jako Ross Fountain, to zabytkowa fontanna zlokalizowana w parku West Princes Street Gardens, w pobliżu słynnego zamku w Edynburgu
Fontanna nocą
Niedawno wyremontowana fontanna otrzymała niedawno oświetlenie. W tym oświetleniu wyglada znacznie lepiej niż w dzień. Jak juz kiedyś napisałem na blogu to nowe kolory mi nie odpowiadają ,ale juz w nocy nie sa takie rażące więc wyglada całkiem przyjemnie.

DG

Blog fotograficzny ze zdjęciami mojego autorstwa. Zdjęcia zamków Szkocji, krajobrazy, Szkocja, Chorwacja, Polska. Na stronie również trochę mojej muzyki elektronicznej.

You might also like