Old Man of Storr.

Old Man of Storr.

Miejsce trochę się zmieniło od naszej ostatniej wizyty. Wielki parking i toalety. Zupełnie inaczej jak ostatnio. Wybraliśmy się tam dosyć wcześnie, więc było bardzo mało ludzi. W drodze powrotnej już niestety tłumy więc zrobiło się ciasno i głośno. Tym razem miejsce bardziej przypominało Mordor, ponieważ co chwila nachodziła mgła na wzgórza. Krajobraz z Old Man of Storr był wykorzystany w najnowszym serialu Wiedźmin. Mieściła się tu siedziba wiedźminów Kaer Morhen.


Poprzednie posty z Old Man of Storr
Old man of Storr
The Old Man of Storr na wyspie Skye jest najbardziej majestatycznym miejsciem na wyspie. Wycieczka na Skye nie może odbyć się bez zwiedzenia tego miejsca. Jest najbardziej spektakularny widok na wyspie i obowiązkowe miejsce do zwiedzenia fanom dzikich krajobrazów. Prometeusz z 2012 roku również był…
Isle of Skye - Szkocja
Wyspa ta jest znana z urzekających krajobrazów jakie można podziwiać w Szkocji.Tym razem specer w okolicach Old men of Storr.

DG

Blog fotograficzny ze zdjęciami mojego autorstwa. Zdjęcia zamków Szkocji, krajobrazy, Szkocja, Chorwacja, Polska. Na stronie również trochę mojej muzyki elektronicznej.

You might also like