Anweld

Anweld ,Black Metal. Demo rok 96

Anweld

Demo Anweld z 96 roku ” .zza czarnych koron drzew..”
Anweld to był zespół Black Metalowy ,który stworzyliśmy w roku 1996 z kolegą. Określenie Black Metal chyba najbardziej opisuje gatunek, na jakim się wzorowaliśmy. Inspiracje Burzum, Mayhem,Bathory i wiele innych z tamtego okresu zespołów. Kasetę nagraliśmy w garażu ,gdzie trzymaliśmy sprzęt.

Drzewa na okładce demo rosły na starym cmentarzu niedaleko miejsca naszego zamieszkania.Gitarę, na której grałem kupiłem od Roba Darkena z Graveland. To ta sama ,na której Graveland nagrywał demo „Drunemeton” z roku 1992.

✔️
Nazwa Anweld pochodzi od imienia jednego z wojowników z książki. Niestety tytułu już nie pamiętam. Książka była z dziedziny fantastyki.

W planach mieliśmy nagrać kolejne demo „o wojownikach nocy wołać będą wilki”. Niestety po powodzi w 97 te plany zostały porzucone, ponieważ nasz sprzęt uległ zniszczeniu, jako że garaż znajdował się przy Odrze. Kilka nagrań było przygotowanych i poniżej można je posłuchać. Kilka jest w odnowionej wersji. Nie uchowały się teksty w całości i tylko kilka z nich udało się odtworzyć. Teksty były pisane przez znajomą nam osobę.

https://anweld.pl

Kilka nagrań,które się uchowały można przesłuchać poniżej. Kilka w odnowionej wersji.

Galeria


You've successfully subscribed to DG
Great! Next, complete checkout to get full access to all premium content.
Error! Could not sign up. invalid link.
Welcome back! You've successfully signed in.
Error! Could not sign in. Please try again.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Error! Stripe checkout failed.
Success! Your billing info is updated.
Error! Billing info update failed.